23 Yıldır Aynı Tutku

Kurucumuz ve ekibimizin 1997’de birlikte başladığı serüven bugün Türkiye’nin en büyük bankalarının çözüm ortağı olan DES Elektronik’i hayata getirdi.

Türkiye’de ATM yenileme alanında ilk firma olmanın ve bugünlere gelmenin haklı gururunu yaşamak bizleri çok mutlu ediyor; tabi ki bu gururu yıllardır birlikte çalıştığımız ekibimizin teknik kapasitesi ve tecrübesine borçluyuz.

Sadece ATM yenileme konusunda ilk olmayan DES Elektronik olarak İlk Yerli ATM’yi üreterek her zaman sektörümüze artı değer katmak vizyonu ile ilerledik.

Çağımızın en önemli gereksinimlerini karşılamak için, güvenilir ortaklıklar ile yeni teknolojiler üreterek 23 yıldır, hem Türkiye'nin en büyük bankaları hem de 16 ülkedeki çeşitli şirketlerle güçlü iş ortaklıkları geliştirerek milyonlarca insana dolaylı olarak dokunduk.

Bizim için en önemli değerlerden biri müşterilerimizin bize sadece “Yapabilir miyiz?” değil, “Yapmalı mıyız?” diye sormasıdır. DES Elektronik ailesi olarak en büyük motivasyon kaynağımız da budur.

Dünyadaki hızlı trend değişimi bizi bilinçli ve geleceğe odaklı kılıyor, böylece DES Elektronik olarak geleceğin kritik unsurunun Ar-Ge ve yenilik olduğuna inanarak bu yönde yatırımlar yapıyoruz.